Oferta
W naszej ofercie znajdą Państwo:

Specjalnością naszej firmy jest oprawa uroczystości ślubnych.

Pomagamy przy wyborze bukietu dla Panny Młodej uwzględniając najnowsze trendy florystyczne, fason i kolor sukni oraz typ urody Panny Młodej jak również wszelkie jej życzenia. W kwiaciarni dysponujemy katalogami ze zdjęciami wiązanek ślubnych, które ułatwią wybór. Do każdego bukietu przypinka dla Pana Młodego gratis.

Oprócz bukietu ślubnego proponujemy również zamówienie bukietu dla Druhny, koszy dla Rodziców oraz dekoracji samochodu ponieważ jedynie wtedy wszystkie te elementy będą stanowiły całośc i harmonizowały ze sobą, co uczyni ten dzień niepowtarzalnym.

Dekoracja kościoła oraz sali weselnej.

W zależności od charakteru kościelnego wnętrza oferujemy różne style kwiatowych kompozycji. Wystrój kościoła obejmuje kompleksową dekorację wejścia głównego tzw. brama kwiatowa, ławek, naw, klęczników, krzeseł kończąc na dekoracji ołtarza, w zależności od życzeń klienta. Dysponujemy metalowymi stojakami, świecznikami i szklanymi wazonami, które mogą wzbogacic wystrój.

Do materiałowej dekoracji sal używamy tkanin o wysokiej jakości w szerokiej gamie kolorystycznej (biały, kremowy, żółty, pomarańczowy, łososiowy, zielony, pistacjowy, niebieski, granat, różowy, fiołkowy, bordowy, brązowy, złoty). Usługa ta obejmuje kompletną dekorację sali wraz z miejscem i stołem Pary Młodej materiałami podwieszanymi pod sufitem i na ścianach. Uzupełnienie stanowią kwiaty sztuczne, elementy z wikliny, kule kwiatowe, serca, motyle, maty ścienne, wachlarze itp. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwośc poszerzenia dekoracji o balony, czy elementy świetlne. Oprócz tego ubieramy stoły dla gości obrusami, serwetami w kolorze dekoracji, świecznikami i wazonikami ze sztucznymi kwiatami (kompozycje z kwiatów żywych są dodatkowo płatne).

Aranżujemy wystrój stołów weselnych, zarówno dla Pary Młodej jak i gości. Dysponujemy organtynami w wielu kolorach, świecznikami metalowymi i szklanymi ma świece tradycyjne i pływające oraz wazonami różnej wysokości.

Niezapomniane chwile wzbogacą kompozycje z kwiatów żywych zarówno te na stoły gości jak i te wolno stojące, które udekorują salę, czy wejście.

Opisane dekoracje mogą stanowić ozdobę nie tylko uroczystości weselnej, ale również chrzcin, komunii i różnego rodzaju przyjęc okolicznościowych.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju usługi i wymagań klienta. Wszelkie zapytania i wstępna wycena może odbywac się drogą mailową.


Przyjmujemy zamówienia telefoniczne nr tel 604 145 606

Na życzenie klienta dostarczamy kwiaty pod wskazany adres.